ТСА-пілінг | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • ТСА-пілінг називають процедуру ексфоліації шкіри 15-40% розчином трихлороцтової кислоти. Ця речовина має органічне походження, є аналогом етанової (оцтової) кислоти, працює переважно у середніх шарах епідермісу. Спочатку ексфоліант використовували у медичній практиці для лікування келоїдних рубців. У косметології трихлороцтові пілінги застосовують з метою омолодження, усунення постакне та гіперпігментації. Трихлороцтова кислота відноситься до сильнодіючих, досить токсичних сполук, що легко проникають углиб шкірних покривів.

  Ступінь впливу речовини на дерму безпосередньо залежить від його концентрації, а також кількості шарів та консистенції розчину, що наноситься. ТСА-пілінг відноситься до процедур глибокого очищення шкіри. Кислота має властивість розпушувати роговий шар. Вона сприяє відділенню відмерлих та пошкоджених клітин епідермісу від «живої» тканини. Речовина знищує патогенну мікрофлору, що викликає запалення, звужує пори, зменшує саловиділення.

  Трихлороцтова кислота має здатність коагулювати білки в епідермісі. Впливаючи на глибокі шари дерми, вона стимулює поділ базальних клітин. Активне оновлення епідермісу супроводжується рівномірним розподілом меланіну. В результаті шкіра виглядає посвіжілою, має більш однорідну структуру та тон.
  Трихлороцтова кислота розширює капіляри та прискорює клітинний метаболізм. Впливаючи на фібробласти, вона посилює синтез еластину та колагену, чим зумовлює ліфтинг-ефект. Кислота має антиоксидантні властивості: зв’язує важкі метали, блокує вільні радикали. ТСА-пілінг сприяє підвищенню захисних функцій шкіри.

  По глибині впливу трихлороцтової кислоти розрізняють:
  Поверхневий (легкий) ТСА-пілінг. Використовується склад з 15% вмістом трихлороцтової кислоти. Як допоміжні інгредієнти застосовують сапоніни, лимонну кислоту, вітамін С. Ексфоліація ефективна щодо неглибоких мімічних зморшок, лущень, може проводитися вдома.
  Середній ТСА-пілінг (TCA Peel Solution) – одна з найпопулярніших салонних процедур, у ході якої застосовується 20-35% розчин. Трихлороцтова кислота доповнюється амінокислотними та вітамінними комплексами. Процедуру показано при вікових змінах, гіперпігментації, рубцях.
  Глибокий ТСА-пілінг (Only Touch Peel) застосовується точково, наприклад, при видаленні доброякісних утворень. Використовується 40-відсотковий розчин трихлороцтової кислоти з додаванням пом’якшувальних агентів – фітинової кислоти та сапонінів. За результатами даний пілінг можна порівняти з «жовтим» (ретиновим).