Розігріваючий масаж | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
  • Розігріваючий масаж – функціональний засіб, який застосовується в різних випадках. Розігріваючий масаж ніг та рук підходить для початку лікування. З його допомогою можна підготувати організм до інших процедур, зняти напругу та усунути вплив стресу. Також масаж підійде для завершення лікувальних процедур. Він допоможе посилити кровотік та енергію обміну в організмі.

    У такому масажі існує 5 основних типів впливу: скручування, розтирання, розтяг, круговий рух пальців та погладжування. Ефективність прийомів зростає, коли виконують послідовно.
    Скручування допомагає розслабити руки та ноги завдяки витягу м’язів. Розтирання слідує за ним і допомагає стимулювати рух крові, нормалізує енергетичний обмін, а також розслаблює. Розтягування допомагає витягнути м’язи, розправити тканини та повернути їм тонус. Воно ідеально підходить зняти напругу рук (після напруженої роботи) і ніг (наприклад, при носінні взуття, що здавлює). Круговий рух пальців допомагає досягти загального стану розслаблення. Погладжування ефективно заспокоює та дозволяє швидко зняти напругу.
    Такий масаж часто проводиться на початок лікування. Його особливості пов’язані з тим, наскільки напружена людина, з якими частинами організму працюватиме лікаря.