Ліфтінг процедури | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • Ліфтинг — косметична процедура, метою якої є підтяжка обличчя, укріплення тканин, корекція контура та прибирання зморшок.
  Види ліфтингу:
  1. Мезотерапія – підтяжка обличчя без операцій
  Цей спосіб догляду за шкірою і боротьби з віковими змінами уникаючи ботокса і пластики. Процедура дозволяє наситити шкіру необхідними речовинами та запустити природні регенеративні процеси, підтягнути овал обличчя, шиї. Суть методики зводиться до введення у глибокі шари шкіри ін’єкцій з коктейлем різних вітамінів, амінокислот, ліпідів, мінералів, підвищується еластичність та пружність шкіри, насиченість вологою, зменшується прояв зморшок та втоми. Тривалість ефекту: до 3 років.
  2.Ботокс – ліфтинг ефект у будь-якому віці. Ін’єкції ботоксу (ботулінічного токсину) вводяться в ділянку мімічних зморшок. За рахунок паралітичної дії препарату на нейронні зв’язки певні м’язи обличчя тимчасово розслаблюються. Це призводить до зникнення або помітного зменшення зморшок.
  3. Плазмоліфтинг
  Як і мезотерапія плазмоліфтинг запускає природні процеси регенерації шкіри, з власної крові пацієнта отримують плазму, а потім вводять її пацієнту точково під шкіру.За рахунок високого вмісту тромбоцитів у плазмі у шкірі стимулюється синтез нових клітин. Шкіра оновлюється, покращується пружність, еластичність, з’являється здоровий рум’янець. Тривалість ефекту: до 3 років.
  4. Лазерний ліфтинг
  Лазерний ліфтинг-ефект досягається за рахунок стимуляції регенерації клітин під впливом лазерного променя на глибокі шари епідермісу. В результаті процедури шкіра оновлюється, активізується вироблення колагену. За рахунок чого покращується пружність і еластичність шкіри, дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі помітно зменшуються, покращується кровообіг. Тривалість ефекту: до 3 років.
  5.RF-ліфтинг
  Радіохвильовий ліфтинг має ефект подібний до лазерної терапії. Однак на відміну від лазера, RF-апарати використовують мікроструми для впливу на шкіру та стимуляції колагеногенезу – активного вироблення колагену. Під тепловим впливом підшкірна клітковина та верхні шари шкіри починають виробляти колаген, за рахунок чого досягається ефект ліфтингу шкіри. Тривалість ефекту: від 3 місяців до 2 років.
  6.SMAS ліфтинг
  Ультразвуковий ліфтинг або SMAS-ліфтинг особи – це інноваційна методика апаратної підтяжки особи, яка полягає у впливі ультразвукового апарату на поверхневу м’язову апоневротичну систему.
  За рахунок впливу ультразвукових імпульсів на шари природний процес утворення еластину та колагену у глибоких шарах шкіри. Тривалість ефекту: до 3 років.
  7.Фотоліфтинг
  Для фотоліфтингу використовується IPL-апарат, який за допомогою світлових імпульсів впливає на меланін та інші хромофори шкіри і стимулює регенерацію клітин. Такий апаратний ліфтинг спрямований не тільки на підтяжку, освітлення шкіри, зменшення зморшок і поліпшення овалу обличчя, але і дозволяє боротися з пігментними плямами. Тривалість ефекту: до 12 місяців.
  8. Нитковий ліфтинг
  Процедура зводиться до введення під шкіру особливих ниток на основі біорозкладної речовини – полідіоксанону. Нитки вводяться під шкіру і таким чином підтягують ті чи інші зони обличчя підборіддя шиї. За рахунок мезонітій шкіра обличчя «отримує стійкий каркас», тому овал обличчя помітно покращується, забираються мімічні та вікові зморшки, брили, друге підборіддя. Тривалість ефекту: до 5 років.
  9. Операційний ліфтинг
  Це виключно клінічна процедура, тому її проводить пластичний хірург. Суть процедури зводиться до поліпшення овалу обличчя і підтяжки шкіри шляхом хірургічного втручання. Тривалість ефекту: до 5 років.
  10. Акупунктурний ліфтинг
  Акупунктурний ліфтинг полягає у впливі тонких голок на біологічно активні точки на обличчі та тілі. За рахунок цього в шкірі запускаються природні регенеративні процеси, покращується кровотік та підвищується еластичність та насиченість шкіри вологою. Тривалість ефекту: до 2-3 років.