Анті-ейдж процедури | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • Анті-ейдж медицина – широке поняття, що включає комплекс процедур з запобігання старіння організму.
  Процедури антивікової медицини також спрямовані на збереження репродуктивної функції організму.
  Ін’єкційні методики
  Найпопулярніший метод усунення мімічних зморшок – підшкірні ін’єкції активних речовин. Це передбачає уколи таких речовин як ботокс та гіалуронова кислота. Завдяки таким уколам є можливість розгладжувати глибокі зморшки та сформувати гарний контур обличчя.
  Пластика
  Цей косметичний метод полягає у введенні препаратів, які посилюють її пружність та еластичність, ви можете скоригувати форму та контури обличчя, прибрати глибокі складки та виправити асиметрію. Ефект таких процедур тримається не довше 2 років. Через цей час пластику потрібно буде повторювати.
  Апаратні методики
  Вплив ультразвуком або лазером може усунути багато проблем шкіри, пов’язаних з віковими змінами. Це дає можливість швидко та якісно провести пілінг, розгладити неглибокі зморшки та позбутися пігментних плям. Також застосовують мікроструми, які покращують кровообіг і лімфовідтік.
  Ретинол
  Застосування ретинолу допомагає не тільки прибрати дрібні зморшки, але і позбутися пігментних плям і потемнінь. Переклад назви ретинол – це вітамін А в активнішій формі це головний інструмент боротьби зі старінням.
  Антиоксиданти
  Вплив навколишнього середовища на дерму дуже великий. Прямі сонячні промені, погана екологія, пил та забруднення повітря є згубними для молодості шкіри. Антиоксиданти допомагають частково усунути негативні наслідки всіх цих факторів. При цьому пам’ятайте, що детоксикацію та лімфодренаж потрібно робити регулярно для нормального функціонування клітин.
  Альфа-гідроксильні кислоти
  З віком шкіра втрачає здатність швидко відлущувати відмерлі ділянки. Альфа-гідроксильні кислоти відіграють роль м’якого та дієвого пілінгу, який одночасно ще й освітлює шкіру. Також АХА-кислоти стимулюють вироблення природного колагену та еластину.
  Пептиди
  Застосування у косметології комплексів синтезованих амінокислот дало можливість отримувати відразу кілька корисних ефектів. Розслаблення м’язів призводить до зменшення ризику утворення складок. Друга сторона пептидів – це зміцнення волокон колагену, який не дає дермі провисати, підтримує її еластичність та пружність.
  УФ-фільтри
  Відомо, що сонячне світло несе як користь, так і значну шкоду шкірі та волоссю людини. Промені з УФ-випромінюванням ділять на два типи. Один із них дарує нам гарну засмагу, інші викликають передчасне старіння шкіри. УФ-фільтри допомагають стримують поширення шкідливих променів, залишаючи лише можливість отримати бронзову засмагу.
  Противікові процедури:
  Ботулінотерапія;
  Біоревіталізація;
  Мезотерапія;
  Ліфтінг;
  Пілінг;
  Міостимуляція;
  Мікрострумова терапія;
  RF-ліфтинг;
  Карбокситерапії;
  Мікродермабразія;
  Електропарація;
  Брашинги;
  Волюмізація;
  Плазмоліфтинг.