Догляд за жирною шкірою | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • На всіх етапах догляду за жирною шкірою проводиться профілактика запальних проявів. Не можна намагатись видаляти запальні елементи самостійно! Це загрожує серйозними ускладненнями.
  Призники:
  жирний блиск;
  розширені пори;
  жирні лусочки (себорея);
  тьмяний колір з сіруватим відтінком.
  Умивання
  Проблемній шкірі найкраще підійде гель для вмивання. Засіб для вмивання повинен бути легкої структури, у вигляді мусу або гелю. У ньому повинні бути компоненти протизапальної дії. Він глибоко проникає у пори, якісно очищує та залишає після себе відчуття свіжості. Треба пам’ятати, що гаряча вода – ворог жирної шкіри. Вона не тільки зневоднює епідерміс, а й сприяє більш активному виділенню шкірного сала, до того ж розширює і так широкі пори. Достатньо вмиватися двічі на день – адже чим більше шкірного сала ви змиєте, тим більше організм його виробляє. Після вмивання обережно промокніть обличчя, не треба натирати його рушником.
  Тонізація
  Ватним диском, змоченим тоніком чи лосьйоном, ретельно протирається обличчя. Тонік звужує пори, знімає почервоніння, містити протизапальні, відлущувальні, порозуджують, розсмоктують, в’яжучі компоненти, перешкоджає утворенню папул, пустул та комедонів. Мета – прибрати залишки засобу для чищення, тонізувати шкіру і нормалізувати pH баланс після очищення. Сюди належить термальна вода, не треба забувати, що розпорошувати її потрібно на чисту шкіру.
  Ексфоліація
  Відлущування необхідне будь-якому типу шкіри, в першу чергу – при схильності до закупорки пор та запалень. Використовуйте делікатні скраби або засоби на основі кислот, щоб видалити ороговілі клітини з поверхні епідермісу. Це допоможе відрегулювати секрецію шкірного сала та запобігти появі вугрів.
  Захист
  Після етапу тонізації вранці наносяться захисні засоби. Креми для жирної шкіри можуть містити протизапальні, себостатичні, матуючі, розсмоктують, відлущують, в’яжучі, легкі зволожуючі засоби, і не забувайте про сонцезахисний фактор, так як ультрафіолет ушкоджує шкіру і знижує місцевий імунітет, що загрожує новими запальними елементами.
  Живлення
  Денний чи нічний крем. Поживних компонентів у денному кремі мінімум. Це мають бути легкі текстури, він відновить гідроліпідний баланс. Наносити його потрібно легкими рухами. Важливо не перестаратися з кількістю.
  Професійний догляд:
  чищення, пілінги;
  ультрафонофорез, дарсонвалізація;
  мезотерапія, біоревіталізація;
  масаж обличчя, що покращує мікроциркуляцію в зоні обличчя, сприяє нормалізації роботи сальних залоз;
  процедура кріомасажу, спрямована на звуження пор.