Догляд за сухою шкірою | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • Догляд за сухою шкірою – вмивання, тонізування, живлення.
  Основні ознаки сухої шкіри обличчя:
  Відсутність жирного блиску. .
  Ранні зморшки.
  При сухій шкірі косметологи рекомендують:
  Для очищення вибирайте м’які та щадні засоби, наприклад міцелярну воду з маслами, гідрофільне масло або молочко, але міцелярну воду завжди потрібно змивати звичайною водою!
  Використовуйте тонік. Він збалансує рН та забезпечить сухій шкірі додаткове зволоження, а також підготує до наступних етапів догляду.
  Уникайте скрабів з великими частинками, що відлущують, засобів з ретинолом і фруктовими кислотами.
  Сухій шкірі потрібен багатоступінчастий догляд. Після тоніка використовуйте зволожуючу сироватку, а потім наносьте крем. Використовуйте маску з гіалуроновою кислотою або алое. Придбайте хороший живильний крем з ліпідами та маслами.
  Не забувайте проводити догляд за сухою шкірою двічі на день. Вранці віддайте перевагу зволожуючому крему, а ввечері – живильному. Пийте достатню кількість води та вживайте в їжу продукти, багаті на жирні кислоти.
  ДОДАТКОВИЙ ДОГЛЯД
  Два-три рази на тиждень балуйте шкіру масками.
  Влітку сухій шкірі важливий захист від сонця. Залежно від фототипу вибирайте засоби для захисту від УФ. Восени важливо підготувати шкіру до холодів: використовувати щільніші та густіші текстури з насиченою поживною формулою та захисною функцією. Доглядові засоби на водній основі краще наносити за деякий час до виходу на вулицю, щоб вони добре впитались. Навесні можна переходити на засоби з легшою текстурою та зволожуючі креми з УФ-фільтрами.