Догляд за чутливою шкірою | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • Така шкіра потребує особливого, делікатного догляду. Він схильний до появи почервоніння і запалення, лущення і сухості. І жирна шкіра може бути чутливою, особливо якщо людина, наприклад, проходить лікування акне. Тому щоб шкіра стала нормальною, крім зовнішнього догляду діяти необхідно і зсередини. Відмовтеся від щільних жирних текстур та косметичних масел. Вони створюють на шкірі плівку, через що шкірі починає бракувати вологи.
  Фактори:
  низький вміст захисного пігменту
  слабка робота сальних залоз
  висока сприйнятливість нервових закінчень до подразників
  стреси
  гормональні зміни
  схильність до алергії
  холод та вітер
  УФ-випромінювання, озон
  сухе повітря, зміна клімату
  часте миття, особливо з використанням звичайного мила
  деякі лікарські препарати.
  Особливості догляду
  Догляд за чутливою шкірою обличчя включає програми очищення, живлення, зволоження та захисту. Вмиватися рекомендується теплою чи прохолодною водою. Краще використовувати джерельну чи мінеральну. Для видалення декоративної косметики необхідно підібрати м’яке молочко, що очищає, або пінку. Умивання має завершуватись тонізуванням. Краще відмовитись від продуктів із вмістом спирту, які ще більше висушують покрив.
  Другий важливий етап – зволоження та харчування. Вранці після вмивання та тонізування слід наносити денний крем, що містить пом’якшувальні жири, рослинні екстракти та захисний фактор. Більш ефективну дію мають продукти на основі термальних вод і мінеральних компонентів. Переконайтеся, що у формулі засобів відсутні: мінеральні та синтетичні олії. Вазелін, парафін, церезин провокують порушення ліпідного шару та сприяють втраті вологи;
  похідні вітаміну А. Дані сполуки підвищують чутливість до сонця, сухість дерми; барвники та віддушки. Можуть викликати висипання, почервоніння та лущення шкірного покриву.
  Для нічного догляду потрібні продукти з регенеруючими речовинами. Дані компоненти загоюють ранки та мікротріщини. Нічний крем у програмі догляду за тонкою чутливою шкірою обличчя виконує захисну та регенеративну функцію. Він активізує кисневий обмін, сприяє нагромадженню вологи. У лінійках зустрічаються продукти, що містять пантенол, алантоїн, каваїн, ефірні олії та вітаміни. Вибираючи в першу чергу, варто звертати увагу на склад, в якому не повинно значитися спирту, фталатів, парабенів та ефірних олій.
  Ваш сонцезахисний засіб має бути з SPF 30 і вище. Такі фільтри, як оксид цинку або діоксид титану, рідко викликають реакцію шкіри. А ось сонячна еритема (виглядає як кропив’янка) та опіки – дуже часта проблема чутливої ​​шкіри.