Пілінги поверхневі | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні

Види:
Механічний
Фізичний
Біологічний
Хімічний
До обов’язків входить:
відлущування відмерлих клітин;
розгладжування зморшок;
зменшення пігментації.
вирівняти тон та текстуру;
розгладити або зовсім стерти поверхневі зморшки;
висвітлити пігментовані ділянки;
мінімізувати видимість доби;
зменшити сліди постакне;
підготувати епідерміс до серйознішого косметологічного втручання.
Механічний
Найпростіший вид пілінгу – це скраб або крем, що відлущує, з абразивними частинками. Принцип дії у механічному шліфуванні шкіри абразивними частинками. Ви знаєте їх як скраби. Для обличчя використовують м’які ексфоліанти – дрібнодисперсні рослинні пудри (убтани), глини та скраби із восковими гранулами, наприклад гранулами жожоба. Кісточкові, кавові, цукрові та сольові скраби відносяться до жорстких і підходять тільки для тіла. Рідко хто замислюється про те, що невірно підібраний скраб може завдати шкірі серйозних пошкоджень з далекосяжними наслідками, такими як чутливість, зневодненість, купероз.
Фізичний
Фізичні пілінги – це ряд суто салонних процедур, що стоїть окремо від ієрархії пілінгів. В основному це апаратні методики, що використовують “фізичні” явища, такі як холод, радіохвилі, лазер та ультразвук.
Як і хімічний, фізичний пілінг може бути поверховим, серединним та глибоким. З приблизно тими самими свідченнями, результатами, заборонами та ризиками. Для проведення процедур потрібний кваліфікований спеціаліст.
Біологічний
Сюди включаються ензимні (ферментні), бактеріальні та мінеральні пілінги. Дію мінерального пілінгу можна зрозуміти на прикладі бадаги – прісноводної губки, що складається з крихітних кремнієвих голок. Проникаючи в шкіру, ці мікроголки викликають природну реакцію запалення, запускаючи низку хімічних реакцій. Стимулюється кровотік, розсмоктуються застійні явища та рубці, покращується харчування тканин. Шкіра не зіскабливается, як із механічному пілінгу, не розчиняється, як із хімічному, вона відкидається природним шляхом. Що, загалом, робить цей вид безболісним чи атравматичным. Ензимний пілінг навпаки вважається найм’якшим із усіх існуючих видів та поколінь. Ферменти розчиняють лише мертві клітини шкіри, не завдаючи шкоди живим. Ферментні та бактеріальні пілінги м’яко очищають та зволожують шкіру, звільняють сальні протоки та регулюють вироблення шкірного сала. Все відбувається на поверхні, глибинні внутрішньоклітинні процеси не торкаються.
Хімічний
Послаблює міжклітинні зв’язки, вирівнювання рельєфу шкіри, зменшення розміру пір, освітлення пігментованих ділянок, надання свіжості особі. Плюс кислоти стимулюють внутрішньоклітинні процеси. Вибираючи кислоту та глибину пошкодження. До хімічних пілінгів відносять кислотні та лужні. Зміна PH шкіри в той чи інший бік послаблює зв’язки між клітинами рогового шару (корнеоцитами), що призводить до їх злущування без сторонньої допомоги. Виходячи з цього, кислотний пілінг буває: поверхневим – кислоти не проникають глибоко. Такий пілінг не викликає серйозних ушкоджень і як наслідок – ускладнень. Серединним-Кислоти проникають на всю глибину епідермісу, викликаючи руйнування і реструктуризацію шарів, що зачіпаються. Це травматичний вид пілінгу, після якого знадобиться час на реабілітацію. Глибоким – серйозна травматична процедура, що прирівнюється до хірургічної. При глибокому пілінгу ушкоджується шкіра аж до гіподерми. По суті це глибокий опік, тому процедура проводиться під анестезією в стаціонарі. З його допомогою коригують овал обличчя та проводять ліфтинг.