Пілінг Серединний | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • Серединний пілінг – унікальна процедура, яка передбачає видалення верхнього шару шкірного покриву, вплив на частину епідермісу та певну частину дерми. Для процедури використовуються такі речовини: саліцилова кислота, трихлороцтова кислота, гліколева іслота (розчин Джесснера). На відміну від поверхневого пілінгу серединний пілінг відрізняється більшою ефективністю.
  Серединний пілінг – спосіб видалення ороговілих клітин у межах епідермального та базального шару шкіри, серединний пілінг застосовується для корекції різноманітних косметологічних дефектів. Середній пілінг можна проводити не тільки на обличчі, а й у зоні декольте, на руках та інших ділянках тіла.
  Види:
  Умовно серединний пілінг поділяється на такі типи:
  1. Механічний. Ексфоліація проводиться у вигляді механічного способу. У цьому використовуються різні абразивні елементи (щіточки, скраб, маски, ферменти) чи вакуум.
  2. Апаратний чи фізичний. Проведення процедури передбачає використання допоміжних засобів – спеціальної апаратури. ˗ Лазерний фракційний термоліз. Лазерний фракційний термоліз проводиться на основі використання неодимового, ербієвого та СО2-лазера. Вони відрізняються за такими характеристиками: довжина хвилі, глибина проникнення, техніка проведення процедури. Лазерний пілінг або лазерна дермабразія. В основі цього методу – поглинання клітинами шкіри променя лазера разом з величезною кількістю енергії. Завдяки цьому відбуваються мікроскопічні вибухи та, як наслідок, видалення оброблених тканин. Лазерне шліфування передбачає ербієвий лазер і СО2. Алмазна дермабразія. Даний метод передбачає «травмування» шкіри спеціальної насадки, яка покрита спеціальним алмазним пилом. Вона допомагає позбавитися більшості проблем шкіри (пігментні плями, вугрі, шрами, зморшки).
  3. Хімічний. Що стосується різновидів хімічного пілінгу, то він може складатися з одного компонента, тобто містити в своїй основі тільки один вид кислоти або багатокомпонентним (поєднувати не тільки кислоти, але й інші компоненти, що сильно діють). Косметологи використовують такі кислоти:
  1. Фруктові (лимонна, винна, яблучна).
  2. Аскорбінова.
  3. Ретилова.
  4. Мигдальна.
  5. Гліколева.
  6. Малонова.
  7. Саліцилова.
  8. Трихлороцтова.