Лікування акне | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • Акне (вугри, вугрі) – хронічне захворювання, що починається із закупорки сальних проток (фолікулярного гіперкератозу) на тлі жирної себореї в підлітковому віці. Якщо вчасно не зробити процедури і не налагодити правильний догляд, виникає запальний процес і розвивається хронічна вугрова хвороба.
  ПРИЧИНИ появи вугрів:
  стрес;
  зміна гормонального фону;
  ушкодження, подразнення шкіри;
  неправильно підібраний догляд та косметичні засоби;
  проблеми шлунково-кишкового тракту;
  неправильне харчування;
  паління, алкоголізм;
  прийом лікарських препаратів;
  хвороби ендокринної системи;
  підвищена пітливість;
  генетична схильність.
  МЕТОДІ ЛІКУВАННЯ:
  1. Ексфоліація
  Відлущування ороговілого шару клітин та інтенсивне очищення шкіри на більш глибокому рівні за допомогою скрабів, пілінгів, гомажів, масок. Частота виконання процедур залежить від типу та стану шкіри.
  2.Бактерицидні засоби
  Аптечна косметика надає бактеріальний вплив на епідерміс, уповільнюючи темп розвитку пропіоно-бактерій, які сприяють розвитку нових недосконалостей, підсушують наявні висипання і скорочують вироблення себуму. До складу таких засобів входять активні компоненти у високих концентраціях, що дозволяють комплексно боротися із проблемою висипів.
  3. Антибіотики
  Для лікування 3 і 4 стадії акне (середньої та важкої форми) лікар дерматолог призначає системні антибіотики: міноциклін, доксициклін, тетрациклін та еритроміцин.
  4.Гормональна терапія
  Для лікування акне у зрілому віці, викликаним гормональним дисбалансом організму, лікар дерматолог призначає відповідні аналізи та гормональну терапію.
  5. Ретиноїди
  При регулярному застосуванні похідні вітаміну А, спрямовані на нормалізацію клітинного оновлення шкіри, ефективно борються з акне та постакне (рубцями та гіперпігментацією), вирівнюючи тон і рельєф шкіри, прискорюють відлущування мертвих клітин шкіри.
  6.Фототерапія
  Лікування акне фототерапією (випромінюванням) засноване на вплив на проблемні ділянки шкіри інтенсивним потоком світла, при цьому зменшуючи вироблення шкірного сала. Процедура також покращує кровопостачання у сальних залозах, що сприяє репаративним процесам.