Баночний масаж | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • Вакуумний масаж проводиться спеціальними масажними колбами (банками, баночним масажем). Метою баночного масажу є вплив вакууму на рецептори шкіри, при цьому відбувається значний приплив крові до тканин. Він благотворно впливає весь організм, будучи простим і водночас потужним засобом підтримки краси здоров’я тіла.
  Баночний масаж різних частин тіла (живота, спини, стегон, рук, ніг, сідниць) благотворно діє на шкіру, повертаючи їй еластичність, пружність та здоровий колір. Масаж покращує роботу системи виділення, що сприяє виведенню токсинів і шлаків. Посилюється циркуляція лімфи у шкірі та підшкірних тканинах. Поліпшується кровообіг, харчування та відновлення м’язів і шкіри, лікувальний вплив на внутрішні органи, зміцнити імунітет, нервову систему та позбавить порушення сну, м’язи наводяться в тонус, зміцнюються зв’язки.
  Показання до проведення:
  остеохондроз шийного, поперекового та грудного відділів хребта та його профілактика;
  радикуліт та його профілактика;
  сколіоз;
  слабкий імунітет, часті застуди та ГРВІ;
  болі у м’язах;
  трахеїт, бронхіт (поза періодом загострення).
  для схуднення.
  Протипоказаннями є: вагітність, онкологічні захворювання, хвороби крові, шкірні захворювання та запалення, травми та будь-які пошкодження шкіри (незагоєні рани, опіки та ін.), інфекційні захворювання, туберкульоз, висока температура, родимі плями в передбачуваній зоні масажу, гіпертонія, загальне виснаження організму, алергія, ревматизм, тромбофлебіт, варикоз. Не рекомендується на внутрішній поверхні стегна та після операцій. Масаж не проводиться в області лімфатичних вузлів, серця, нирок та молочних залоз.