Косметологія | EMPYREAL - Дистрибютор GIGI та JANSSEN в Україні
 • Косметологія

  IPL- терапія

  IPL-терапія, або IPL-омолодження, – заснована на використанні світлового потоку високої інтенсивності. Фахівець впливає на шкіру лазером, щоб активізувати синтез колагену та прискорити процес оновлення клітин. В результаті шкіра стає гладкішою, вона виглядає свіжою, з неї зникають зморшки.
  Ця методика дає можливість:
  Освітлити, а в деяких випадках і повністю видалити сонячні та вікові дефекти шкіри
  Видалити коричневі пігментні плями, ластовиння
  Зменшити прояви рум’янцю
  Освітлити та зменшити області почервоніння, вугрів, розширених кровоносних судин
  Зменшити сліди від судин, що лопнули на обличчі, грудях і руках
  Поліпшити текстуру шкіри, надати їй молодого та здорового вигляду, підвищити її тонус.
  Показання:
  Вікові зміни шкіри, які проявляються найчастіше після 30 років – поява зморшок, втрата пружності та еластичності, утворення другого підборіддя та брилів
  Проблемна молода шкіра – процедура рекомендується у тому випадку, якщо не вдається виправити ситуацію іншими способами
  Нездоровий колір обличчя
  Сухість шкіри, відчуття лущення та стягнутості
  Різноманітні пігментні порушення – ластовиння, дисхромія, поверхнева форма мелазми (т.з. маска вагітності)
  Судинні зміни, утворення капілярної сітки
  Вугровий висип, який не вдається усунути за допомогою медикаментозного лікування
  Підвищена сальність шкіри
  Процедура не проводиться якщо:
  Смаглява шкіра
  Засмага двох-трьохтижневої давності, використання засобів для автозагара
  Наявність різноманітних шкірних захворювань та запальних процесів у стадії загострення
  Наявність зовнішніх ознак герпесу
  Період вагітності та грудного вигодовування
  Онкологічне захворювання
  Наявність патологій кровотворної системи
  Використання кардіостимулятора.

  Біоревіталізація

  Біоревіталізація – це ін’єкційна процедура, що сприяє натуральному омолодженню шкіри за допомогою насичення її природними компонентами, які утримують вологу. Основою введених препаратів виступає гіалуронова кислота, яка бере участь в обмінних процесах шкіри. Проникаючи в глибокі шари епідермісу і дерми, вона притягує до себе молекули води, активізує синтез колагену і еластину, забезпечуючи тривале зволоження шкіри. Біоревіталізація може проводитися на різних ділянках тіла: обличчя, шия, декольте, руки.
  Показання:
  Дрібні зморшки.
  Втрата пружності та еластичності шкіри.
  Суха і зневоднена шкіра.
  Травмована шкіра (після пластичних операцій та хімічних пілінгів).
  Нерівний колір та рельєф обличчя.
  Жирне лице з розширеними порами і схильністю до висипань.
  Гіперінсоляція (підготовка до та відновлення після перебування на активному сонці).
  Протипоказання: запальні захворювання шкіри, онкологія, некомпенсована гіпертонія, період вагітності та лактації.
  Ефект біоревіталізації:
  Результати введення гіалуронової кислоти помітні в перші дні після процедури та максимально проявляються протягом місяця. Проходження курсу з 2-4 процедур забезпечує тривалий ефект на 6-12 місяців. А саме:
  Зволоження та уповільнення старіння шкіри.
  Розгладження дрібних зморшок.
  Ліфтинг (підтяжка) обличчя.
  Поліпшення еластичності та тургору шкіри.
  Вирівнювання текстури і кольору шкіри.
  Нормалізація роботи сальних залоз, звуження пор, зменшення висипань.
  Не рекомендується якщо:
  гострі інфекційні та соматичні хвороби;
  загострення хронічної патології;
  активний герпес;
  неконтрольована гіпертонія;
  онкологічне захворювання, особливо у зоні проведення ін’єкцій;
  запальні процеси на шкірі;
  родимки та папіломи на місці передбачуваних уколів;
  лактація та вагітність.

  Мезотерапія

  Процедура мезотерапії – це внутрішньошкірне введення медикаментозних речовин у невеликих дозах. Спеціальний склад із терапевтичних та омолоджувальних речовин вводиться під шкіру та працює на оздоровлення та підвищення її якості. Мезотерапія застосовується для вирішення більшості естетичних проблем: сухість шкіри, пігментація, дрібні зморшки, акне, постакне, розтяжки, рубці, зневоднення шкіри, позбавлення від целюліту, від мішків під очима та темних кіл.
  Для вирішення кожного завдання індивідуально підбирається певний коктейль з інгредієнтів: Вітаміни; Мікроелементи; Гомеопатичні препарати; органічні кислоти; Екстракти рослин; Колаген; Еластін; Гіалуронова кислота; Пептиди; амінокислоти.
  Ці компоненти разом відновлюють і омолоджують шкірний покрив, активізуючи дані процеси на клітинному рівні. Мезотерапія застосовується на обличчі та тілі, а також на волосистій частині голови, на підборідді, лобі та шиї біля рота та очей, на носі.
  Перевага уколів мезококтейлів:
  Вирішують майже всі естетичні проблеми;
  Глибока дія лікувальних складів:
  Можливість застосовувати їх у різних частинах тіла;
  Безпека препаратів;
  Вікових обмежень практично немає;
  Кожен мезококтейль підбирається індивідуально;
  Не залишається слідів ін’єкцій;
  Ефект триває близько півроку.
  Недоліки:
  Дискомфорт у місцях проколів після того, як закінчиться дія анестетика;
  Можлива поява синців та припухлостей;
  Однієї процедури недостатньо – потрібний курс сеансів;
  Висока вартість.

  Ботулінотерапія (Ботокс)

  Ботулінотерапія – безпечний, консервативний, нехірургічний, оборотний, мінімально інвазивний та дуже ефективний метод корекції мімічних зморшок, який на 100% дозволяє зменшити вираженість мімічних зморшок, внутрішньом’язове введення ботулінічного токсину діє на нервово-м’язову передачу, викликаючи параліч м’язів і одночасно перешкоджаючи вивільненню ацетилхоліну з пресинаптичних моторних нейронів. Завдяки стійкій релаксації м’язів на обличчі відбувається розгладжування мімічних зморшок. Ін’єкції ботулотоксину типу А застосовуються для корекції: в зоні шиї та декольте, горизонтальних зморшок чола; міжбрівних зморшок; зморшок навколо очей («гусячі лапки»); зморшок навколо губ.
  Дію препарату можна побачити вже на 3-5 день після введення. Повне розгладження зморшок спостерігається на 10-14 день. У перші 2 дні після ботулінотерапії можуть відчуватися незначні болі у місці ін’єкцій, невеликий місцевий набряк та короткочасне оніміння.
  Після ін’єкцій не можна:
  М’яти та масажувати місце введення ботулотоксину протягом 3-х днів;
  2 ночі після процедури не рекомендується спати на боці;
  Протягом тижня не рекомендується вживати алкоголь, відчувати важкі фізичні навантаження, відвідувати лазні та сауни.
  ПРОТИПОКАЗИ:
  Вагітність та період грудного вигодовування;
  Запальні елементи шкіри обличчя;
  Прийом аспірину, вітаміну Е або НПЗЗ;
  Загострення хронічних процесів;
  Гострі бактеріальні та вірусні інфекції;
  Прийом антибіотиків;
  Алергічні реакцію компоненти препарату;
  Міастенія;
  Невропатія;
  Психологічні захворювання.

  ТСА-пілінг

  ТСА-пілінг називають процедуру ексфоліації шкіри 15-40% розчином трихлороцтової кислоти. Ця речовина має органічне походження, є аналогом етанової (оцтової) кислоти, працює переважно у середніх шарах епідермісу. Спочатку ексфоліант використовували у медичній практиці для лікування келоїдних рубців. У косметології трихлороцтові пілінги застосовують з метою омолодження, усунення постакне та гіперпігментації. Трихлороцтова кислота відноситься до сильнодіючих, досить токсичних сполук, що легко проникають углиб шкірних покривів.

  Ступінь впливу речовини на дерму безпосередньо залежить від його концентрації, а також кількості шарів та консистенції розчину, що наноситься. ТСА-пілінг відноситься до процедур глибокого очищення шкіри. Кислота має властивість розпушувати роговий шар. Вона сприяє відділенню відмерлих та пошкоджених клітин епідермісу від «живої» тканини. Речовина знищує патогенну мікрофлору, що викликає запалення, звужує пори, зменшує саловиділення.

  Трихлороцтова кислота має здатність коагулювати білки в епідермісі. Впливаючи на глибокі шари дерми, вона стимулює поділ базальних клітин. Активне оновлення епідермісу супроводжується рівномірним розподілом меланіну. В результаті шкіра виглядає посвіжілою, має більш однорідну структуру та тон.
  Трихлороцтова кислота розширює капіляри та прискорює клітинний метаболізм. Впливаючи на фібробласти, вона посилює синтез еластину та колагену, чим зумовлює ліфтинг-ефект. Кислота має антиоксидантні властивості: зв’язує важкі метали, блокує вільні радикали. ТСА-пілінг сприяє підвищенню захисних функцій шкіри.

  По глибині впливу трихлороцтової кислоти розрізняють:
  Поверхневий (легкий) ТСА-пілінг. Використовується склад з 15% вмістом трихлороцтової кислоти. Як допоміжні інгредієнти застосовують сапоніни, лимонну кислоту, вітамін С. Ексфоліація ефективна щодо неглибоких мімічних зморшок, лущень, може проводитися вдома.
  Середній ТСА-пілінг (TCA Peel Solution) – одна з найпопулярніших салонних процедур, у ході якої застосовується 20-35% розчин. Трихлороцтова кислота доповнюється амінокислотними та вітамінними комплексами. Процедуру показано при вікових змінах, гіперпігментації, рубцях.
  Глибокий ТСА-пілінг (Only Touch Peel) застосовується точково, наприклад, при видаленні доброякісних утворень. Використовується 40-відсотковий розчин трихлороцтової кислоти з додаванням пом’якшувальних агентів – фітинової кислоти та сапонінів. За результатами даний пілінг можна порівняти з «жовтим» (ретиновим).

  Пілінг Серединний

  Серединний пілінг – унікальна процедура, яка передбачає видалення верхнього шару шкірного покриву, вплив на частину епідермісу та певну частину дерми. Для процедури використовуються такі речовини: саліцилова кислота, трихлороцтова кислота, гліколева іслота (розчин Джесснера). На відміну від поверхневого пілінгу серединний пілінг відрізняється більшою ефективністю.
  Серединний пілінг – спосіб видалення ороговілих клітин у межах епідермального та базального шару шкіри, серединний пілінг застосовується для корекції різноманітних косметологічних дефектів. Середній пілінг можна проводити не тільки на обличчі, а й у зоні декольте, на руках та інших ділянках тіла.
  Види:
  Умовно серединний пілінг поділяється на такі типи:
  1. Механічний. Ексфоліація проводиться у вигляді механічного способу. У цьому використовуються різні абразивні елементи (щіточки, скраб, маски, ферменти) чи вакуум.
  2. Апаратний чи фізичний. Проведення процедури передбачає використання допоміжних засобів – спеціальної апаратури. ˗ Лазерний фракційний термоліз. Лазерний фракційний термоліз проводиться на основі використання неодимового, ербієвого та СО2-лазера. Вони відрізняються за такими характеристиками: довжина хвилі, глибина проникнення, техніка проведення процедури. Лазерний пілінг або лазерна дермабразія. В основі цього методу – поглинання клітинами шкіри променя лазера разом з величезною кількістю енергії. Завдяки цьому відбуваються мікроскопічні вибухи та, як наслідок, видалення оброблених тканин. Лазерне шліфування передбачає ербієвий лазер і СО2. Алмазна дермабразія. Даний метод передбачає «травмування» шкіри спеціальної насадки, яка покрита спеціальним алмазним пилом. Вона допомагає позбавитися більшості проблем шкіри (пігментні плями, вугрі, шрами, зморшки).
  3. Хімічний. Що стосується різновидів хімічного пілінгу, то він може складатися з одного компонента, тобто містити в своїй основі тільки один вид кислоти або багатокомпонентним (поєднувати не тільки кислоти, але й інші компоненти, що сильно діють). Косметологи використовують такі кислоти:
  1. Фруктові (лимонна, винна, яблучна).
  2. Аскорбінова.
  3. Ретилова.
  4. Мигдальна.
  5. Гліколева.
  6. Малонова.
  7. Саліцилова.
  8. Трихлороцтова.

  Пілінги поверхневі

  Види:
  Механічний
  Фізичний
  Біологічний
  Хімічний
  До обов’язків входить:
  відлущування відмерлих клітин;
  розгладжування зморшок;
  зменшення пігментації.
  вирівняти тон та текстуру;
  розгладити або зовсім стерти поверхневі зморшки;
  висвітлити пігментовані ділянки;
  мінімізувати видимість доби;
  зменшити сліди постакне;
  підготувати епідерміс до серйознішого косметологічного втручання.
  Механічний
  Найпростіший вид пілінгу – це скраб або крем, що відлущує, з абразивними частинками. Принцип дії у механічному шліфуванні шкіри абразивними частинками. Ви знаєте їх як скраби. Для обличчя використовують м’які ексфоліанти – дрібнодисперсні рослинні пудри (убтани), глини та скраби із восковими гранулами, наприклад гранулами жожоба. Кісточкові, кавові, цукрові та сольові скраби відносяться до жорстких і підходять тільки для тіла. Рідко хто замислюється про те, що невірно підібраний скраб може завдати шкірі серйозних пошкоджень з далекосяжними наслідками, такими як чутливість, зневодненість, купероз.
  Фізичний
  Фізичні пілінги – це ряд суто салонних процедур, що стоїть окремо від ієрархії пілінгів. В основному це апаратні методики, що використовують “фізичні” явища, такі як холод, радіохвилі, лазер та ультразвук.
  Як і хімічний, фізичний пілінг може бути поверховим, серединним та глибоким. З приблизно тими самими свідченнями, результатами, заборонами та ризиками. Для проведення процедур потрібний кваліфікований спеціаліст.
  Біологічний
  Сюди включаються ензимні (ферментні), бактеріальні та мінеральні пілінги. Дію мінерального пілінгу можна зрозуміти на прикладі бадаги – прісноводної губки, що складається з крихітних кремнієвих голок. Проникаючи в шкіру, ці мікроголки викликають природну реакцію запалення, запускаючи низку хімічних реакцій. Стимулюється кровотік, розсмоктуються застійні явища та рубці, покращується харчування тканин. Шкіра не зіскабливается, як із механічному пілінгу, не розчиняється, як із хімічному, вона відкидається природним шляхом. Що, загалом, робить цей вид безболісним чи атравматичным. Ензимний пілінг навпаки вважається найм’якшим із усіх існуючих видів та поколінь. Ферменти розчиняють лише мертві клітини шкіри, не завдаючи шкоди живим. Ферментні та бактеріальні пілінги м’яко очищають та зволожують шкіру, звільняють сальні протоки та регулюють вироблення шкірного сала. Все відбувається на поверхні, глибинні внутрішньоклітинні процеси не торкаються.
  Хімічний
  Послаблює міжклітинні зв’язки, вирівнювання рельєфу шкіри, зменшення розміру пір, освітлення пігментованих ділянок, надання свіжості особі. Плюс кислоти стимулюють внутрішньоклітинні процеси. Вибираючи кислоту та глибину пошкодження. До хімічних пілінгів відносять кислотні та лужні. Зміна PH шкіри в той чи інший бік послаблює зв’язки між клітинами рогового шару (корнеоцитами), що призводить до їх злущування без сторонньої допомоги. Виходячи з цього, кислотний пілінг буває: поверхневим – кислоти не проникають глибоко. Такий пілінг не викликає серйозних ушкоджень і як наслідок – ускладнень. Серединним-Кислоти проникають на всю глибину епідермісу, викликаючи руйнування і реструктуризацію шарів, що зачіпаються. Це травматичний вид пілінгу, після якого знадобиться час на реабілітацію. Глибоким – серйозна травматична процедура, що прирівнюється до хірургічної. При глибокому пілінгу ушкоджується шкіра аж до гіподерми. По суті це глибокий опік, тому процедура проводиться під анестезією в стаціонарі. З його допомогою коригують овал обличчя та проводять ліфтинг.

  Догляд за комбінованою шкірою

  Ознаки:
  інтенсивне виділення шкірного сала в області чола, носа та підборіддя;
  розширені пори у Т-зоні;
  часті запалення, чорні цятки;
  Демакіяж
  Жирні ділянки часто схильні до запалень. Щоб запобігти їм, візьміть за правило знімати перед сном макіяж. На допомогу прийдуть міцелярна вода та гідрофільна олія, головна умова при їх використанні – не терти і не розтягувати шкіру.
  Вмивання
  Не застосовуйте агресивні засоби для чищення, вони викликають зневоднення, що тільки посилює проблеми:
  жирні ділянки виділяють ще більше себуму, сухі – починають лущитися. Вода кімнатної температури. А після вмивання нанести зволожуючу сироватку: на відміну від крему, вона підходить для всіх ділянок обличчя.
  Тонізація
  Тонік – який не містить спирту, сприяє відновленню рівня рH після вмивання. Вітаміни та рослинні екстракти у складі тоніка насичують шкіру корисними речовинами.
  Ексфоліація
  Відлущування необхідне будь-якому типу шкіри, в першу чергу – при схильності до закупорки пор та запалень. Використовуйте делікатні скраби або засоби на основі кислот, щоб видалити ороговілі клітини з поверхні епідермісу. Це допоможе відрегулювати секрецію шкірного сала та запобігти появі вугрів.
  Зволоження
  Зволоження необхідно як сухій шкірі, так і жирній. Різниця лише в текстурах засобів, для сухих ділянок вибирайте класичні зволожуючі креми із вмістом олій, для жирної зони – легкі гелі та флюїди. У разі комбінованої шкіри підійде наступна схема зволоження: на всю поверхню обличчя нанесіть засіб гелевої текстури, і поверх нього на ділянки, схильні до сухості, – більш щільний крем.
  Живлення
  Інтенсивний зволожуючий крем взимку врятує комбіновану шкіру від зневоднення, а сироватки на основі олій допоможуть запобігти втраті вологи на сухих ділянках. Так що сміливо наносите поживну формулу поверх зволожуючого засобу. І не забувайте про сонцезахисний фактор, так як ультрафіолет ушкоджує шкіру і знижує місцевий імунітет, що загрожує новими запальним елементам.

  Лікування акне

  Акне (вугри, вугрі) – хронічне захворювання, що починається із закупорки сальних проток (фолікулярного гіперкератозу) на тлі жирної себореї в підлітковому віці. Якщо вчасно не зробити процедури і не налагодити правильний догляд, виникає запальний процес і розвивається хронічна вугрова хвороба.
  ПРИЧИНИ появи вугрів:
  стрес;
  зміна гормонального фону;
  ушкодження, подразнення шкіри;
  неправильно підібраний догляд та косметичні засоби;
  проблеми шлунково-кишкового тракту;
  неправильне харчування;
  паління, алкоголізм;
  прийом лікарських препаратів;
  хвороби ендокринної системи;
  підвищена пітливість;
  генетична схильність.
  МЕТОДІ ЛІКУВАННЯ:
  1. Ексфоліація
  Відлущування ороговілого шару клітин та інтенсивне очищення шкіри на більш глибокому рівні за допомогою скрабів, пілінгів, гомажів, масок. Частота виконання процедур залежить від типу та стану шкіри.
  2.Бактерицидні засоби
  Аптечна косметика надає бактеріальний вплив на епідерміс, уповільнюючи темп розвитку пропіоно-бактерій, які сприяють розвитку нових недосконалостей, підсушують наявні висипання і скорочують вироблення себуму. До складу таких засобів входять активні компоненти у високих концентраціях, що дозволяють комплексно боротися із проблемою висипів.
  3. Антибіотики
  Для лікування 3 і 4 стадії акне (середньої та важкої форми) лікар дерматолог призначає системні антибіотики: міноциклін, доксициклін, тетрациклін та еритроміцин.
  4.Гормональна терапія
  Для лікування акне у зрілому віці, викликаним гормональним дисбалансом організму, лікар дерматолог призначає відповідні аналізи та гормональну терапію.
  5. Ретиноїди
  При регулярному застосуванні похідні вітаміну А, спрямовані на нормалізацію клітинного оновлення шкіри, ефективно борються з акне та постакне (рубцями та гіперпігментацією), вирівнюючи тон і рельєф шкіри, прискорюють відлущування мертвих клітин шкіри.
  6.Фототерапія
  Лікування акне фототерапією (випромінюванням) засноване на вплив на проблемні ділянки шкіри інтенсивним потоком світла, при цьому зменшуючи вироблення шкірного сала. Процедура також покращує кровопостачання у сальних залозах, що сприяє репаративним процесам.

  Мануальне чи ручне чищення обличчя

  Мануальне чи ручне чищення обличчя – це глибоке очищення шкіри лікарем-косметологом без застосування складного медичного обладнання, де використовуються тільки руки лікаря, при необхідності аптечні лікарські препарати та прості механічні інструменти (ложка Уно, петля Відаля).
  Результати мануального чищення: гладка, матова шкіра; чисті, закриті пори; свіжий, здоровий вигляд; відновлена ​​загальна естетика обличчя.
  Показання:
  розширені пори; жирна шкіра
  акне (вугрова хвороба);
  наявність комедонів, чорні точки;
  сальні пробки;
  міліуми, жировики.
  Протипоказання:
  при гострих запальних захворюваннях, фурункульозі;
  при псоріазі, розацеа, дерматиті, екземі та інших хронічних хворобах;
  при герпетичних висипаннях;
  при високій чутливості і сухості шкіри;
  куперозі;
  ламких судинах.

  Ліфтінг процедури

  Ліфтинг — косметична процедура, метою якої є підтяжка обличчя, укріплення тканин, корекція контура та прибирання зморшок.
  Види ліфтингу:
  1. Мезотерапія – підтяжка обличчя без операцій
  Цей спосіб догляду за шкірою і боротьби з віковими змінами уникаючи ботокса і пластики. Процедура дозволяє наситити шкіру необхідними речовинами та запустити природні регенеративні процеси, підтягнути овал обличчя, шиї. Суть методики зводиться до введення у глибокі шари шкіри ін’єкцій з коктейлем різних вітамінів, амінокислот, ліпідів, мінералів, підвищується еластичність та пружність шкіри, насиченість вологою, зменшується прояв зморшок та втоми. Тривалість ефекту: до 3 років.
  2.Ботокс – ліфтинг ефект у будь-якому віці. Ін’єкції ботоксу (ботулінічного токсину) вводяться в ділянку мімічних зморшок. За рахунок паралітичної дії препарату на нейронні зв’язки певні м’язи обличчя тимчасово розслаблюються. Це призводить до зникнення або помітного зменшення зморшок.
  3. Плазмоліфтинг
  Як і мезотерапія плазмоліфтинг запускає природні процеси регенерації шкіри, з власної крові пацієнта отримують плазму, а потім вводять її пацієнту точково під шкіру.За рахунок високого вмісту тромбоцитів у плазмі у шкірі стимулюється синтез нових клітин. Шкіра оновлюється, покращується пружність, еластичність, з’являється здоровий рум’янець. Тривалість ефекту: до 3 років.
  4. Лазерний ліфтинг
  Лазерний ліфтинг-ефект досягається за рахунок стимуляції регенерації клітин під впливом лазерного променя на глибокі шари епідермісу. В результаті процедури шкіра оновлюється, активізується вироблення колагену. За рахунок чого покращується пружність і еластичність шкіри, дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі помітно зменшуються, покращується кровообіг. Тривалість ефекту: до 3 років.
  5.RF-ліфтинг
  Радіохвильовий ліфтинг має ефект подібний до лазерної терапії. Однак на відміну від лазера, RF-апарати використовують мікроструми для впливу на шкіру та стимуляції колагеногенезу – активного вироблення колагену. Під тепловим впливом підшкірна клітковина та верхні шари шкіри починають виробляти колаген, за рахунок чого досягається ефект ліфтингу шкіри. Тривалість ефекту: від 3 місяців до 2 років.
  6.SMAS ліфтинг
  Ультразвуковий ліфтинг або SMAS-ліфтинг особи – це інноваційна методика апаратної підтяжки особи, яка полягає у впливі ультразвукового апарату на поверхневу м’язову апоневротичну систему.
  За рахунок впливу ультразвукових імпульсів на шари природний процес утворення еластину та колагену у глибоких шарах шкіри. Тривалість ефекту: до 3 років.
  7.Фотоліфтинг
  Для фотоліфтингу використовується IPL-апарат, який за допомогою світлових імпульсів впливає на меланін та інші хромофори шкіри і стимулює регенерацію клітин. Такий апаратний ліфтинг спрямований не тільки на підтяжку, освітлення шкіри, зменшення зморшок і поліпшення овалу обличчя, але і дозволяє боротися з пігментними плямами. Тривалість ефекту: до 12 місяців.
  8. Нитковий ліфтинг
  Процедура зводиться до введення під шкіру особливих ниток на основі біорозкладної речовини – полідіоксанону. Нитки вводяться під шкіру і таким чином підтягують ті чи інші зони обличчя підборіддя шиї. За рахунок мезонітій шкіра обличчя «отримує стійкий каркас», тому овал обличчя помітно покращується, забираються мімічні та вікові зморшки, брили, друге підборіддя. Тривалість ефекту: до 5 років.
  9. Операційний ліфтинг
  Це виключно клінічна процедура, тому її проводить пластичний хірург. Суть процедури зводиться до поліпшення овалу обличчя і підтяжки шкіри шляхом хірургічного втручання. Тривалість ефекту: до 5 років.
  10. Акупунктурний ліфтинг
  Акупунктурний ліфтинг полягає у впливі тонких голок на біологічно активні точки на обличчі та тілі. За рахунок цього в шкірі запускаються природні регенеративні процеси, покращується кровотік та підвищується еластичність та насиченість шкіри вологою. Тривалість ефекту: до 2-3 років.

  Процедури від випадіння волосся

  Причини випадання волосся на голові у чоловіків та жінок:
  Інтенсивні навантаження на організм
  Нестача заліза в організмі
  Реакція на прийом лікарських засобів
  Недостатнє постачання кров’ю коренів та шкіри голови
  Стрес
  Порушення обміну речовин
  Інтоксикація
  Інфекційні або тяжкі хронічні захворювання
  Зміни в ендокринній системі
  Неправильний раціон харчування.
  Мезотерапія
  – Одна з найпопулярніших процедур. Являє собою уколи в прикореневу зону шкіри голови (на глибину 2-4 мм) різними вітамінними коктейлями та поживними складами, які підбираються індивідуально, виходячи із завдання – зупинити випадання, стимулювати ріст чи зміцнити стрижні волосся. Важливо знати, що дана процедура може бути досить болісною і її має виконувати лише лікар. Курс складає 10 процедур із інтервалом 7-10 днів.
  Дарсонвалізація
  Засіб проти випадання волосся – вплив на шкіру голови імпульсним струмом за допомогою спеціального приладу. Ця процедура стимулює місцевий кровообіг, від якості якого залежить зростання волосся, а також обмінні процеси у клітинах. Підсилює дію та збільшує глибину проникнення поживних складів, якщо такі були заздалегідь нанесені на шкіру голови. Важливо використовувати курси: 10-15 процедур по 5-10 хвилин через день, потім перерву місяць, потім повторити.
  Дарсонвалізація
  Засіб проти випадання волосся – вплив на шкіру голови імпульсним струмом за допомогою спеціального приладу. Ця процедура стимулює місцевий кровообіг, від якості якого залежить зростання волосся, а також обмінні процеси у клітинах. Підсилює дію та збільшує глибину проникнення поживних складів, якщо такі були заздалегідь нанесені на шкіру голови. Важливо використовувати курси: 10-15 процедур по 5-10 хвилин через день, потім перерву місяць, потім повторити.
  Плазмоліфтінг
  – ін’єкції з плазмою крові пацієнта, що вводяться у волосисту частину шкіри голови. Поліпшують обмінні процеси, мають стимулюючий ефект. Важливо знати, що цю процедуру категорично не можна робити в період активного випадання волосся, інакше можна отримати зворотний ефект.
  Лазерна терапія
  – вплив холодним лазером малої потужності, світло якого поглинається клітинами та стимулює синтез білка та клітинний метаболізм. Важливо не плутати лазерну терапію з використанням лазерного гребінця, завдання якого розігріти шкіру голови та покращити місцевий кровообіг.
  Озонотерапія
  – Введення в шкіру голови ін’єкцій озонової суміші, завдяки чому посилюється лімфоток і кровотік, і волосяні цибулини починають отримувати більше поживних речовин. Важливо не плутати із зовнішньою озонотерапією, при якій волосся обробляють певним складом, що містить озон, а потім поміщають під спеціальний прилад, що створює «парниковий ефект».
  Крім косметичних процедур для росту волосся, рекомендується:
  1. Приймати вітамінно-мінеральні комплекси та, якщо необхідно, медикаменти за призначенням лікаря
  2. Використовувати зовнішні препарати місцевої дії, сироватки від випадіння волосся на основі біоміметичних пептидів, вітамінів та рослинних екстрактів.
  3. Підбирати щадні, неагресивні доглядові засоби для волосся, що підходять для щоденного застосування.
  4. Нормалізувати режим сну
  5. Харчування та додати в міру фізичні навантаження
  6. Скоригувати прийом медичних препаратів
  7. Пройти низку процедур проти випадання волосся.

  Мікронідлінг (терапія мікроголками)

  Мікронідлінг – це косметична процедура, яка полягає у нанесенні у верхні шари епідермісу множинних уколів тонкими голками. Цей метод активізує природне вироблення колагену та еластину, прискорює процеси регенерації шкіри, стимулює кровообіг.
  Переваги:
  – Універсальність. Процедура підходить для всіх типів шкіри та ділянок тіла.
  – Безпека. Індивідуальні одноразові насадки дермаштампу забезпечують повну стерильність.
  — Безболісність та комфорт.
  – Швидке відновлення. Невеликі почервоніння та набряклість, які можуть виникнути після процедури, проходять самостійно протягом кількох годин, не залишає видимих ​​слідів, ран та рубців.
  – Сумісність з іншими косметологічними процедурами (пілінг, чищення, мезотерапія).
  – Ефективність. Результат після терапії зберігається досить тривалий час.
  Показання:
  – зморшки
  – постакне
  – рубці, невеликі шрами
  – Розтяжки
  – розширені пори
  – пігментація
  – целюліт
  – випадання волосся, освіта лупи, алопеція
  – дегідратація шкіри
  – гіперпродукція шкірного сала
  – купероз
  – птоз верхньої повіки (опущення верхньої повіки)
  – ознаки вікових змін
  Протипоказання:
  — Вагітність та лактація.
  – Онкологічне захворювання.
  — Хронічні захворювання на гострій стадії.
  – Гострі запальні процеси в організмі.
  – Хвороби крові.
  – Захворювання шкіри.
  — Новоутворення чи пошкодження у передбачуваній зоні застосування методу.
  Результат мікронідлінгу:
  – Омолодження шкіри: розгладження зморшок, усунення ознак старіння.
  — Ліфтинг-ефект: оскільки процедура покращує мікроциркуляцію крові та лімфи, стимулює вироблення колагену, шкіра стає пружною та еластичною.
  – Усунення косметичних дефектів: пігментних плям, розтяжок, шрамів, рубців, слідів від акне.
  — Вирівнювання шкірних покривів, звуження пір, рятування від целюліту.

  Карбокситерапія (Газові уколи)

  Карбокситерапія (Газові уколи) – це неінвазивна (без голки) методика омолодження покращення якості шкіри, дозоване введення внутрішньошкірно або підшкірно вуглекислого газу (CO2) з лікувальною та профілактичною метою. Ця процедура відома також як «газові ін’єкції» у різні частини тіла (внутрішньошкірно, підшкірно, внутрішньом’язово).
  Ефект від карбокситерапії:
  Нормалізує холестирин, цукор у крові та обмін речовин на клітинному рівні;
  Сприяють розщепленню локальних жирових відкладень;
  Допомагають вивести з організму шлаки та токсини;
  Усувають м’язовий та судинний спазм;
  Використовуються для реабілітації при захворюваннях опорно-зв’язувального апарату;
  Омолодження епідермісу;
  Лікування стрій (розтяжок);
  Целюліт;
  Локальне ожиріння;
  Набряклість обличчя та кінцівок;
  Зменшення кіл під очима (замінює блефаропластику);
  Загальна в’ялість, млявість шкіри, зниження її тонусу та тургору.
  Протипоказання:
  Гостро інфекційне захворювання
  Герпетична хвороба
  Підвищена температура, лихоманка
  Ішемічна хвороба серця у тяжкій формі
  Гостра емболія
  Тромбофлебіт та флеботромбоз
  Гангрена
  Ниркова недостатність
  Некомпенсований високий тиск
  Перенесений раніше інсульт
  Сильне ожиріння
  Порушення згортання крові
  Вагітність
  Годування грудьми.

  Догляд за жирною шкірою

  На всіх етапах догляду за жирною шкірою проводиться профілактика запальних проявів. Не можна намагатись видаляти запальні елементи самостійно! Це загрожує серйозними ускладненнями.
  Призники:
  жирний блиск;
  розширені пори;
  жирні лусочки (себорея);
  тьмяний колір з сіруватим відтінком.
  Умивання
  Проблемній шкірі найкраще підійде гель для вмивання. Засіб для вмивання повинен бути легкої структури, у вигляді мусу або гелю. У ньому повинні бути компоненти протизапальної дії. Він глибоко проникає у пори, якісно очищує та залишає після себе відчуття свіжості. Треба пам’ятати, що гаряча вода – ворог жирної шкіри. Вона не тільки зневоднює епідерміс, а й сприяє більш активному виділенню шкірного сала, до того ж розширює і так широкі пори. Достатньо вмиватися двічі на день – адже чим більше шкірного сала ви змиєте, тим більше організм його виробляє. Після вмивання обережно промокніть обличчя, не треба натирати його рушником.
  Тонізація
  Ватним диском, змоченим тоніком чи лосьйоном, ретельно протирається обличчя. Тонік звужує пори, знімає почервоніння, містити протизапальні, відлущувальні, порозуджують, розсмоктують, в’яжучі компоненти, перешкоджає утворенню папул, пустул та комедонів. Мета – прибрати залишки засобу для чищення, тонізувати шкіру і нормалізувати pH баланс після очищення. Сюди належить термальна вода, не треба забувати, що розпорошувати її потрібно на чисту шкіру.
  Ексфоліація
  Відлущування необхідне будь-якому типу шкіри, в першу чергу – при схильності до закупорки пор та запалень. Використовуйте делікатні скраби або засоби на основі кислот, щоб видалити ороговілі клітини з поверхні епідермісу. Це допоможе відрегулювати секрецію шкірного сала та запобігти появі вугрів.
  Захист
  Після етапу тонізації вранці наносяться захисні засоби. Креми для жирної шкіри можуть містити протизапальні, себостатичні, матуючі, розсмоктують, відлущують, в’яжучі, легкі зволожуючі засоби, і не забувайте про сонцезахисний фактор, так як ультрафіолет ушкоджує шкіру і знижує місцевий імунітет, що загрожує новими запальними елементами.
  Живлення
  Денний чи нічний крем. Поживних компонентів у денному кремі мінімум. Це мають бути легкі текстури, він відновить гідроліпідний баланс. Наносити його потрібно легкими рухами. Важливо не перестаратися з кількістю.
  Професійний догляд:
  чищення, пілінги;
  ультрафонофорез, дарсонвалізація;
  мезотерапія, біоревіталізація;
  масаж обличчя, що покращує мікроциркуляцію в зоні обличчя, сприяє нормалізації роботи сальних залоз;
  процедура кріомасажу, спрямована на звуження пор.

  Догляд за сухою шкірою

  Догляд за сухою шкірою – вмивання, тонізування, живлення.
  Основні ознаки сухої шкіри обличчя:
  Відсутність жирного блиску. .
  Ранні зморшки.
  При сухій шкірі косметологи рекомендують:
  Для очищення вибирайте м’які та щадні засоби, наприклад міцелярну воду з маслами, гідрофільне масло або молочко, але міцелярну воду завжди потрібно змивати звичайною водою!
  Використовуйте тонік. Він збалансує рН та забезпечить сухій шкірі додаткове зволоження, а також підготує до наступних етапів догляду.
  Уникайте скрабів з великими частинками, що відлущують, засобів з ретинолом і фруктовими кислотами.
  Сухій шкірі потрібен багатоступінчастий догляд. Після тоніка використовуйте зволожуючу сироватку, а потім наносьте крем. Використовуйте маску з гіалуроновою кислотою або алое. Придбайте хороший живильний крем з ліпідами та маслами.
  Не забувайте проводити догляд за сухою шкірою двічі на день. Вранці віддайте перевагу зволожуючому крему, а ввечері – живильному. Пийте достатню кількість води та вживайте в їжу продукти, багаті на жирні кислоти.
  ДОДАТКОВИЙ ДОГЛЯД
  Два-три рази на тиждень балуйте шкіру масками.
  Влітку сухій шкірі важливий захист від сонця. Залежно від фототипу вибирайте засоби для захисту від УФ. Восени важливо підготувати шкіру до холодів: використовувати щільніші та густіші текстури з насиченою поживною формулою та захисною функцією. Доглядові засоби на водній основі краще наносити за деякий час до виходу на вулицю, щоб вони добре впитались. Навесні можна переходити на засоби з легшою текстурою та зволожуючі креми з УФ-фільтрами.

  Догляд за чутливою шкірою

  Така шкіра потребує особливого, делікатного догляду. Він схильний до появи почервоніння і запалення, лущення і сухості. І жирна шкіра може бути чутливою, особливо якщо людина, наприклад, проходить лікування акне. Тому щоб шкіра стала нормальною, крім зовнішнього догляду діяти необхідно і зсередини. Відмовтеся від щільних жирних текстур та косметичних масел. Вони створюють на шкірі плівку, через що шкірі починає бракувати вологи.
  Фактори:
  низький вміст захисного пігменту
  слабка робота сальних залоз
  висока сприйнятливість нервових закінчень до подразників
  стреси
  гормональні зміни
  схильність до алергії
  холод та вітер
  УФ-випромінювання, озон
  сухе повітря, зміна клімату
  часте миття, особливо з використанням звичайного мила
  деякі лікарські препарати.
  Особливості догляду
  Догляд за чутливою шкірою обличчя включає програми очищення, живлення, зволоження та захисту. Вмиватися рекомендується теплою чи прохолодною водою. Краще використовувати джерельну чи мінеральну. Для видалення декоративної косметики необхідно підібрати м’яке молочко, що очищає, або пінку. Умивання має завершуватись тонізуванням. Краще відмовитись від продуктів із вмістом спирту, які ще більше висушують покрив.
  Другий важливий етап – зволоження та харчування. Вранці після вмивання та тонізування слід наносити денний крем, що містить пом’якшувальні жири, рослинні екстракти та захисний фактор. Більш ефективну дію мають продукти на основі термальних вод і мінеральних компонентів. Переконайтеся, що у формулі засобів відсутні: мінеральні та синтетичні олії. Вазелін, парафін, церезин провокують порушення ліпідного шару та сприяють втраті вологи;
  похідні вітаміну А. Дані сполуки підвищують чутливість до сонця, сухість дерми; барвники та віддушки. Можуть викликати висипання, почервоніння та лущення шкірного покриву.
  Для нічного догляду потрібні продукти з регенеруючими речовинами. Дані компоненти загоюють ранки та мікротріщини. Нічний крем у програмі догляду за тонкою чутливою шкірою обличчя виконує захисну та регенеративну функцію. Він активізує кисневий обмін, сприяє нагромадженню вологи. У лінійках зустрічаються продукти, що містять пантенол, алантоїн, каваїн, ефірні олії та вітаміни. Вибираючи в першу чергу, варто звертати увагу на склад, в якому не повинно значитися спирту, фталатів, парабенів та ефірних олій.
  Ваш сонцезахисний засіб має бути з SPF 30 і вище. Такі фільтри, як оксид цинку або діоксид титану, рідко викликають реакцію шкіри. А ось сонячна еритема (виглядає як кропив’янка) та опіки – дуже часта проблема чутливої ​​шкіри.

  Анті-ейдж процедури

  Анті-ейдж медицина – широке поняття, що включає комплекс процедур з запобігання старіння організму.
  Процедури антивікової медицини також спрямовані на збереження репродуктивної функції організму.
  Ін’єкційні методики
  Найпопулярніший метод усунення мімічних зморшок – підшкірні ін’єкції активних речовин. Це передбачає уколи таких речовин як ботокс та гіалуронова кислота. Завдяки таким уколам є можливість розгладжувати глибокі зморшки та сформувати гарний контур обличчя.
  Пластика
  Цей косметичний метод полягає у введенні препаратів, які посилюють її пружність та еластичність, ви можете скоригувати форму та контури обличчя, прибрати глибокі складки та виправити асиметрію. Ефект таких процедур тримається не довше 2 років. Через цей час пластику потрібно буде повторювати.
  Апаратні методики
  Вплив ультразвуком або лазером може усунути багато проблем шкіри, пов’язаних з віковими змінами. Це дає можливість швидко та якісно провести пілінг, розгладити неглибокі зморшки та позбутися пігментних плям. Також застосовують мікроструми, які покращують кровообіг і лімфовідтік.
  Ретинол
  Застосування ретинолу допомагає не тільки прибрати дрібні зморшки, але і позбутися пігментних плям і потемнінь. Переклад назви ретинол – це вітамін А в активнішій формі це головний інструмент боротьби зі старінням.
  Антиоксиданти
  Вплив навколишнього середовища на дерму дуже великий. Прямі сонячні промені, погана екологія, пил та забруднення повітря є згубними для молодості шкіри. Антиоксиданти допомагають частково усунути негативні наслідки всіх цих факторів. При цьому пам’ятайте, що детоксикацію та лімфодренаж потрібно робити регулярно для нормального функціонування клітин.
  Альфа-гідроксильні кислоти
  З віком шкіра втрачає здатність швидко відлущувати відмерлі ділянки. Альфа-гідроксильні кислоти відіграють роль м’якого та дієвого пілінгу, який одночасно ще й освітлює шкіру. Також АХА-кислоти стимулюють вироблення природного колагену та еластину.
  Пептиди
  Застосування у косметології комплексів синтезованих амінокислот дало можливість отримувати відразу кілька корисних ефектів. Розслаблення м’язів призводить до зменшення ризику утворення складок. Друга сторона пептидів – це зміцнення волокон колагену, який не дає дермі провисати, підтримує її еластичність та пружність.
  УФ-фільтри
  Відомо, що сонячне світло несе як користь, так і значну шкоду шкірі та волоссю людини. Промені з УФ-випромінюванням ділять на два типи. Один із них дарує нам гарну засмагу, інші викликають передчасне старіння шкіри. УФ-фільтри допомагають стримують поширення шкідливих променів, залишаючи лише можливість отримати бронзову засмагу.
  Противікові процедури:
  Ботулінотерапія;
  Біоревіталізація;
  Мезотерапія;
  Ліфтінг;
  Пілінг;
  Міостимуляція;
  Мікрострумова терапія;
  RF-ліфтинг;
  Карбокситерапії;
  Мікродермабразія;
  Електропарація;
  Брашинги;
  Волюмізація;
  Плазмоліфтинг.

  Процедура «Nutri-Peptide»

  Пептиди і дрон PhotoGlow для перетворення світла в енергію молодості і сяйва!
  Нова концепція застосування биомиметических пептидів X50 – PhotoGlow – фотомодуляції, що використовує світлові промені в якості джерела енергії. Вона працює у всіх шарах шкіри і активізує процеси, які покращують функціонування шкіри, її стан і зовнішній вигляд. Фотомодуляції є одним з найбільш важливих факторів у створенні нових клітин і волокон колагену в шкірі. Поглинання світлової енергії різними молекулами в клітинній мембрані викликає біологічні реакції, необхідні для створення нових волокон. X50 PhotoGlow на клітинному рівні трансформує світло в енергію для отримання молодий, сяючою і “світиться” шкіри.

  Показання до застосування:
  Суха млява і стресова шкіра;
  «Втомлені обличчя», «шкіра курця»;
  Зріла зневоднена і атонічная шкіра;
  Шкіра з ознаками фотоповрежденія і фотостаріння;
  Відновлення сяючого кольору шкіри після хвороб, в період міжсезоння і дієт.

  Процедура «Bioplasma»

  GIGI “BIOPLASMA” – серія, яку засновано на спеціальних натуральних інгредієнтів з морських і рослинних речовин, що забезпечують шкірі здатність справлятися зі збитком навколишнього середовища і віком. Регулярне використання продуктів серії компенсує ефект окисного пошкодження, забезпечує енергією клітини, зберігає молодий вигляд і підвищує м’якість і еластичність шкіри. Шкіра буде виглядати молодий і здорової!

  GIGI “BIOPLASMA” працює на 10 ознак старіння обличчя:

  • Зморшки.
  • Розширені пори.
  • Чи не гладка структура шкіри.
  • Нерівний колір і тон особи.
  • Пігментація.
  • Зневоднена шкіра.
  • Сухість.
  • Епіремія.
  • Чи не пружна і тонка шкіра.
  • Прищі і вугри.

  Регенерація і освітлення шкіри «Ester C»

  Хочете мати чудовий колір обличчя і сяючу шкіру? Тоді “Ester C” саме для Вас.

  Формула коштів розроблялася в лабораторії компанії провідними хіміками і технологами. Результатом їх роботи стали професійні препарати, спрямовані на боротьбу з пігментацією будь-якого походження а також поліпшення загального стану шкіри.

  Основною діючою інгредієнтом засобів стала стійка форма аскорбінової кислоти Ester C, яка і дала назву серії. Відомо, що вітамін С вже давно застосовується в косметології як могутню антиоксидантну, омолоджуючу і освітлюючі засіб.

  Антиоксидантну дію вітаміну С пов’язано зі здатністю його нейтралізувати вільні радикали, тобто молекули кисню, що втратили один електрон. Такі молекули надзвичайно активні і окислюють молекули інших речовин (в тому числі білкових) в пошуках відсутнього електрона. Руйнуючи колаген – білкові волокна, що забезпечують пружність і еластичність шкіри, вони викликають передчасне старіння. Вітамін С знешкоджують вільні радикали, зберігаючи молодість шкіри.

  Комбінована чистка обличчя

  Комбінована методика – являє собою поєднання атравматичного ручного чищення та ультразвукового пілінгу. Вручну косметолог видаляє глибокі сальні пробки, камедони та міліуми. За допомогою ультразвуку усуваються поверхневі забруднення, стимулюється кровотік та обмін речовин у шкірі. ЧАСТОТА ПРОВЕДЕННЯ в залежності від типу шкіри виконується раз на 2-4 місяці.
  ПОКАЗАННЯ:
  результат зберігається протягом 2 і більше місяців.
  підвищена жирність;
  розширені пори;
  вугровий висип;
  чорні цятки, міліуми;
  пігментація;
  грубий, нерівний тон шкіри;
  сірий, тьмяний колір обличчя;
  ПРОТИПОКАЗАННЯ:
  порізи, рани, тріщини в області чищення;
  екзема;
  дерматит;
  псоріаз;
  герпетичні висипання;
  виражений запальний процес;
  велика кількість родинок у зоні роботи;
  грибкове ураження шкіри обличчя.